Logo

Markanız için. profesyonel bir danışmanlık mı almak istiyorsunuz?
Hemen bizimle iletişime geçin!

İletişim

  • +90 (850) 309 76 64
  • [email protected]
  • Dap Vadisi Z Ofis, Seçkin Sk. 2-4/A Z Ofis 3.Kat No: 286, 34406 Kâğıthane/İstanbul

Kurumsal Kimlik Hizmeti

Biviral.com ajansı olarak, müşterilerimizin markalarını en iyi şekilde temsil eden kurumsal kimlik tasarımları oluşturma konusunda kararlıyız. Her projeyi, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlıyor ve markalarının özgün kimliğini doğru ve etkili bir şekilde yansıtıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin kurumsal kimliklerini güçlendirmek, onların sektördeki duruşunu sağlamlaştırmak ve markalarını daha geniş kitlelere tanıtmak. Yaratıcı ve özverili ekibimizle, markanızın potansiyelini ortaya çıkararak, daha tanınır ve güvenilir hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Mert Aydın

FOUNDER CEO

Kurumsal Kimliğinize Değer Katacak Hizmetlerimiz;

Web Site Tasarımı

Markanızın web sitesinin, müşterilerinizle ilk temas noktası olduğunun bilincindeyiz ve bu nedenle dinamik ve yenilikçi bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu kabul ediyoruz. Günümüzde, hedef kitlenizin çoğunluğu cep telefonlarını kullanarak sizinle etkileşime geçtiği için, web sitenizin mobil uyumluluğuna büyük önem veriyoruz. E-ticaretten diğer tüm alanlara kadar uzman ekibimiz, web sitenizin her yönünü mükemmelleştirmeye hazır. Müşterilerinizi etkilemek ve işletmenizi çevrimiçi dünyada öne çıkarmak için bize katılın.

Grafik Tasarım Hizmeti

Yenilikçi fikirlerle dolu olan uzman ekibimiz, öncelikle markanızı detaylı bir şekilde analiz ederek size özel bir tanıma süreci başlatıyor. Markanızın sektörüne odaklanarak, marka renkleriniz ve kurumsal kimliğinizle uyumlu özgün ve etkileyici tasarımlar hazırlıyoruz. Profesyonel tasarımlarımız, marka imajınızı güçlendirirken kaliteyi de ön planda tutarak markalaşma yolunda büyük bir başarı sağlayacaktır. Birlikte çalışarak, markanızın potansiyelini maksimum seviyeye çıkarabiliriz.

Logo Tasarım Hizmeti

Markanızı ve kurumsal kimliğinizi yansıtan en önemli unsurlardan biri logonuzdur. Grafik tasarım ekibimizle birlikte yoğun bir beyin fırtınası yaparak, markanızı temsil eden bir logo oluşturuyoruz. Başlangıçtan itibaren markanızı şekillendiriyor ve logonuzu, marka kimliğinize en uygun ve özgün şekilde tasarlıyoruz. Sizinle birlikte çalışarak, markanızın benzersiz ve tanınabilir bir imaj kazanmasına yardımcı oluyoruz.

Marka Danışmanlığı

Dijital marka danışmanlığımızın yanı sıra, yıllar süren deneyimimiz ve geniş networkümüz sayesinde markanızın ihtiyaç duyduğu her alanda size destek olmaktan gurur duyuyoruz. Eğer matbaa işleriniz varsa veya kozmetik sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve üretim konusunda destek arıyorsanız, Biviral olarak sizin için en uygun firmaları tespit ederek bir köprü oluşturuyoruz. İşbirliklerimizle, markanızın büyümesine ve başarılı olmasına katkıda bulunmak için buradayız.

Birlikte
havalı bir şey yapalım mı?

Bizimle iletişime geç