Logo

Markanız için. profesyonel bir danışmanlık mı almak istiyorsunuz?
Hemen bizimle iletişime geçin!

İletişim

  • +90 (850) 309 76 64
  • [email protected]
  • Dap Vadisi Z Ofis, Seçkin Sk. 2-4/A Z Ofis 3.Kat No: 286, 34406 Kâğıthane/İstanbul

360° Marka Danışmanlığı

Markanız İçin

İhtiyacınız Olanı Biliyoruz!

Reklam

Markanızı analiz edip size en hedef kitleleri baz alarak Meta reklam yönetimini kendimize özel stratejiler ile oluşturmaktayız.

İçerik

Marka bilinirliğinizi oluştururken aslında her şeyin bir zincir gibi birbirine bağlı olduğunu ve profesyonel içeriklere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz

Yönetim

Markanızın Dijital sürecini üstleniyoruz böylelikle uzman ekibimiz markanızı baştan yaratıyor.

360 Marka Danışmanlığında;

Sıkça Merak Edilen Konular;

Reklam Yönetiminde Daha Farklı Neler Yapıyorsunuz?

Marka bilincini oluşturken hedef kitle analizinizi gerçekleştirip META'nın güncel algoritmasına uygun reklam setleri ile bütçe dostu reklam yönetimi. yapıyoruz! Üstelik deneyimlerimiz markanızı her zaman ileriye taşıyor!

Sayfa Yönetiminde Neler Yapıyorsunuz?

Metin yazarlarımız hazırlanan içeriklerin doğru cümleler ile kitlenize nokta atışı yapıyor! Buna ek olarak META algoritmasındaki içerik sadakatini aylık paylaşım takvimi ile güçlendiriyoruz!

Grafik Tasarım Hizmetinizde Neler Oluyor?

Markanız için ağırlıklı olarak güncel algoritma ve keşfet oranı yüksek olan ''Reels'' çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden sadece geriye özel gün paylaşımları ve kampanyalar kalıyor. Müşteri sadakatinizi arttıracak tasarımlar ile Grafik Tasarım ekibimiz içeriklerinizi hazırlıyor.

Çekimi Nasıl Yapıyorsunuz?

Alanında oldukça uzman ekibimiz ile markanızın çekim planlamasını gerçekleştiriyoruz ve bu süreçte profesyonel ekipmanlar kullanarak kreatif kalitenizi arttırıyoruz.

Danışmanlık hizmetiniz tam olarak ne oluyor?

Size özel bir WhatsApp Grubu ile bizimle sürekli dirsek temasında oluyorsunuz böylelikle markanızın ihtiyaç duyduğu her şey hızlı bir şekilde hayata geçiyor.

Birlikte
havalı bir şey yapmaya ne dersin?

Bizimle İletişime Geçin